Co można podarować swojej żonie?

Prezent dla żony pod choinkę (nowość i bestseller) powinien zostać nie tylko wcześniej zakupiony, ale także zapakowany. Tak by w tym magicznym dniu wszystko było odpowiednio przygotowane. Pozostanie cieszyć się nie tylko wzajemną bliskością, ale owymi podarunkami, które zawsze wywołują uśmiech na buzi. Co można żonie podarować na Święta? Jak najbardziej książki. Takie ciekawe, które na pewno będą w stanie wzbudzić ogrom radości i uśmiechu. Mogą to być romanse, ale również poradniki (byle nie takie, które płeć piękną są w stanie urazić). Zresztą, jest wiele innych książek, które są na pewno w stanie przypaść do gustu czytelniczkom. Oto dwie ciekawe propozycje.

Green witch

Idealna propozycja dla tych wszystkich kobiet, które marzą o tym, aby zostać współczesną wiedźmą. O tym, jak to zrobić mówi Arin Muprhy-Hiscock. Ktoś powie, że ta książka to bzdura. Nie warto tak myśleć, ponieważ dzięki niej można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. W tym chociażby to, jak czerpać energię z Wszechświata. Od teraz każda kobieta będzie wiedziała jak ma podążać ścieżkami natury, aby wieść szczęśliwe życie. Oprócz tego można dowiedzieć się takich rzeczy, jak przepisy na różne rzeczy, które bazują na drzewach, kwiatach i liściach, jakie można znaleźć w otoczeniu. Czy to możliwe, że można zrobić własnoręcznie olejki eteryczne, ziołowe cukry, eliksiry, herbatki i sole do kąpieli? Oczywiście, że tak. Na nie również można znaleźć przepisy w tej książce, jak również wiele innych, cennych rzeczy.

Księga zaklęć i czarów

Mówi się, że jak magia to tylko u Pottera, ale tak nie jest. Widocznie te osoby nie miały przyjemności czytać książki Devina Huntera. To profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma „Modern Witch”. Człowiek, który ma pomad dwudziestoletnią praktykę i teraz chce podzielić się nią z innymi osobami. Warto dokładnie zagłębić się w treść tej książki, ponieważ w środku można znaleźć przepisy na czary, jakie pochodzą z prywatnej księgi,należącej do samego autora. Czas na to, aby otworzyć się na magię.